AGEMA A.B.J.


Idź do treści

SYSTEMY ALARMOWE I KONTROLI DOSTĘPU

CHRONA TECHNICZNA

Firma AGEMA A.B.J SP. Z O.O. posiada autoryzację na montaż i serwis nowoczesnych urządzeń alarmowych firmy INIM .

SMART LIVING nowoczesna, rewolucyjna centrala alarmowa charakteryzuje się możliwościami niespotykanymi u innych producentów. Pierwszą cechą jest porzucenie podziału systemu na przypisane na stałe wejścia i wyjścia alarmowe. Drugim przełomowym rozwiązaniem jest wprowadzenie deklarowanej wartości parametryzacji wejścia alarmowego (zakres 0-20 kOhm). Centrala Inim nie ma stałej wartości parametryzacji pętli sabotażowej tylko jest ona deklarowana w procesie programowania. Cecha ta jest bardzo pomocna przy wymianie starego systemu na nowy (odpada potrzeba wymiany rezystorów w czujnikach). Centrala ma bardzo rozbudowane funkcje multimedialne (opcja), pozwalające na generowanie komunikatów głosowych towarzyszących zdarzeniom w systemie. Centrala pozwala na zapisanie notatki głosowej (funkcja dyktafonu) Centrala umożliwia łączność interkomową pomiędzy klawiaturami (opcja nie wymaga dodatkowego okablowania, dźwięk przesyłany jest po magistrali systemowej). Urządzenie charakteryzuje się łatwością nagrywania komunikatów głosowych. Funkcję tą realizuje się przy wykorzystaniu mikrofonu podłączonego do komputera lub poprzez wpisanie tekstu komunikatu. Centrala przeczyta wpisany tekst głosem mężczyzny lub kobiety. Centrala posiada wbudowany dialer telefoniczny który umożliwia zdalną komunikację (wysyłanie komunikatów o alarmach, usterkach, zdarzeniach. Zdalne programowanie systemu) System umożliwia prowadzenie zdalnego podsłuchu chronionych pomieszczeń przez mikrofony zainstalowane w wybranych klawiaturach. Wykorzystując funkcję stref czasowych możemy tworzyć proste systemy automatyki obiektu. Istnieje możliwość rozbudowy systemu o czytniki kontroli dostępu (identyfikatorem jest brelok lub karta). W celu ułatwienia zdalnej obsługi systemu można zainstalować moduł LAN. Programowanie centrali jest bardzo proste i intuicyjne. W zestawie znajduje się płyta z oprogramowaniem w języku polskim umożliwiającym pełne zaprogramowanie systemu.


Pomagamy w doborze i konfiguracji odpowiednich urządzeń a następnie zajmujemy się ich instalacją i programowaniem zgodnie z potrzebami użytkownika .

Zajmujemy się też instalacją urządzeń kontroli dostępu nie tylko do odpowiednich pomieszczeń czy terenów ale również na odpowiedni poziom w windach oraz do kontroli czasu pracy.

W przypadku problemów świadczymy naszym klientom pomoc telefoniczną 24 godziny na dobę a serwis na terenie Warszawy do 2 godzin od powiadomienia .


Oferujemy atrakcyjne ceny urządzeń i usług !!!!

O NAS | OCHRONA FIZYCZNA | CHRONA TECHNICZNA | TELEKOMUNIKACJA | KONTAKT | CIEKAWOSTKI | Mapa witryny


Podmenu:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego